Arsenal Londyn – Newcastle United 4:1

author avatar
Możliwość komentowania Arsenal Londyn – Newcastle United 4:1 została wyłączona

Pokaz zaufania dla swoich kibiców zaprezentowali gracze Arsenalu Londyn, w sobotnim spotkaniu drużyna rozbiła Newcastle United 4:1, po dwa gole dla kanonierów zdobyli Giroud i Cazorla. Pierwsza połowa byłą dosyć wyrównana, kibice zobaczyli tylko gola Giroud w 15 minucie, Sanchez dograł w pole karne tam najwyżej wyskoczył francuz i strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi srok.

Po zmianie stron Arsenal rzucił się do ataku, co się opłaciło, w 54 minucie Cazorla podwyższył na 2:0 a zaledwie cztery minuty później Giroud zapewnił gospodarzom już trzy bramkowe prowadzenie. W 63 minucie Perez zdobył gola kontaktowego ale na niewiele się to zdało, do końca spotkania kanonierzy kontrolowali przebieg spotkania a w 89 minucie Cazorla ustalił wynik spotkania na 4:1.

Arsenal Londyn - Newcastle United 4:1

Dzięki tej wygranej Arsenal Londyn wyrównał bilans punktowy z Southampton, które jest ostatnio w dołku.

Arsenal Londyn – Newcastle United 4:1 (1:0)
Bramki: Giroud 15′, 58′, Cazorla 54. 89 – Perez 63′

Arsenal F.C.: Szczęsny – Bellerin, Debuchy, Mertesacker, Gibbs – Flamini, Cazorla, Oxlade-Chamberlain (90+1. Maitland-Niles) – Sánchez (87. Coquelin), Welbeck, Giroud (73. Podolski).

Newcastle United F.C.: Alnwick – Janmaat, Williamson, Coloccini, Dummett – Tiote, Colback – Gouffran, Perez (82. Armstrong), Ameobi (55. Cabella) – Cisse (55. Riviere).