Bayern Monachium – CSKA Moskwa 3:0

author avatar
Możliwość komentowania Bayern Monachium – CSKA Moskwa 3:0 została wyłączona

Bayern Monachium rozbił w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów drużynę CSKA Moskwa 3:0, gole dla niemieckiej ekipy zdobyli Muller, Rode oraz Mario Gotze. Pewni awansu do kolejnej rundy oraz pewni pierwszego miejsca w grupie zawodnicy Bayernu, przystąpili do środowego meczu pewnie odniesienia kolejnego zwycięstwa, na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać, już w 18 minucie Muller trafił do siatki przeciwnika. Od tego momentu Bayer nieco odpuścił, aż do samego końca spotkania, w 84 minucie na 2:0 podwyższył Rode a sześć minut później Gotze przypieczętował wynik na 3:0.

Bayern Monachium - CSKA Moskwa 3:0

Dla drużyny Bayernu była to piąta wygrana w fazie grupowej, a CSKA tą wysoką porażką odebrała sobie szansę na udział w Lidze Europy, który przypadł AS Romie, która zajęła trzecie miejsce w grupie. Drugie miejsce w grupie E zapewnił sobie Manchester City.