Chelsea Londyn – Hull City 2:0

author avatar
Możliwość komentowania Chelsea Londyn – Hull City 2:0 została wyłączona

Chelsea Londyn zgodnie z planem pokonała Hull City 2:0, podopieczni Mourinho mimo zmęczenia po Lidze Mistrzów bez problemu pokonali niżej notowaną drużynę. Pierwszego gola już w 7 minucie zdobył Hazard, który otrzymał podanie od Oscara w pole karne. Druga połowa szybko przyniosła Chelsea kolejny atut po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Huddlestone. Przewagę jednego zawodnika drużyna z Londynu wykorzystała bardzo szybko w 69 minucie Hazard zagrał od Costy a ten podwyższył na 2:0.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie a Chelsea tym zwycięstwem umocniła swoją przewagę w Premier League.

Chelsea Londyn – Hull City 2:0 (1:0)