Everton – QPR 3:1

author avatar
Możliwość komentowania Everton – QPR 3:1 została wyłączona

W meczu kończącym szesnastą kolejkę ligi angielskiej, Everton pokonał pewnie przed własną publicznością drużynę Queens Park Rangers 3:1. Drużyn ęgospodarzy na prowadzenie w 33 minucie wyprowadził Barkley, zaledwie dziesięć minut później mieliśmy już wynik 2:0, po golu Mirallasa. Po zmianie stron, Everton szybko przypieczętował swoją wygraną strzelając gola na 3:0, w 53 minucie zrobił to Naismith. Na otarcie łez w 80 minucie gola honorowego zdobył Zamora.

Everton - QPR 3:1

Dzięki tej wygranej Everton awansował na dziesiąte miejsce w tabeli i traci zaledwie pięć punktów do miejsca, które może zapewnić udział w rozgrywkach europejskich. Sytuacja QPR nie jest już tak rewelacyjna, drużyna beniaminka zajmuje 18 miejsce w lidze.