Munir El Haddadi chce wypożyczenia

author avatar
Możliwość komentowania Munir El Haddadi chce wypożyczenia została wyłączona

Napastnik FC Barcelony, Munir El Haddadi wyraził chęć jak najszybszego wypożyczenia do innego klubu, w którym będzie w stanie regularnie występować. 19-letni zawodnik chce się cały czas rozwijać, jednak w składzie FC Barcelony jest zbyt duża konkurencja aby przebić się do pierwszego składu, nic dziwnego, szczególnie że Barca ma takie gwiazdy jak Leo Messi, Neymar czy też Suarez.

Munir El Haddadi otrzymywał szansę na początku sezonu, gdy jeszcze karę zawieszenia odbywał Lusi Suarez, teraz zawodnik nie jest już potrzebny pierwszej drużynie, młody zawodnik rozumie sytuację dlatego chciałby zostać wypożyczony. W miniony wtorek zawodnik podpisał nowy kontrakt z FC Barceloną, który obowiązuje do czerwca 2017 roku, jednak zawodnik poprosił o wypożyczenie, El Haddadi chciałby zagrać do końca sezonu w innym klubie, aby następnie powrócić i walczyć o miejsce w składzie.

Młodym zawodnikiem według brytyjskiej prasy zainteresowany jest Arsenal Londyn, Newcastle United oraz West Ham United. Zawodnikiem również jest zainteresowany trener Chelsea Londyn, niedawno spekulowano, że będzie on chciał wykupić zawodnika, jednak nowy kontrakt posiada klauzulę wykupu w wysokości 35 miliona euro.

Brak komentarzy

Wibratory dla kobiet