Sobotnie mecze Serie A [13.12.2014]

author avatar
Możliwość komentowania Sobotnie mecze Serie A [13.12.2014] została wyłączona

W sobotni wieczór kibice włoscy obejrzeli dwa emocjonujące spotkania, w pierwszym z nich Lazio Rzym rozbiło Atalantę 3:0 natomiast w drugim pojedynku Palermo szczęśliwie wygrało z Sassuolo 2:1 Lazio będące w wysokiej formie, walczące o podium Serie A nie miały zbytnio problemów aby pokonać swojego rywala, chociaż do przerwy mieliśmy wynik 0:0. Pierwszy gol padł w 51 minucie po strzale Stefano Mauri, który w 71 minucie zdobył drugiego gola w tym spotkaniu. Wynik w 81 minucie ustalił Senad Lulić.

SS Lazio 3-0 Atalanta BC
Stefano Mauri 51, 71, Senad Lulić 81

Lazio: 22. Federico Marchetti – 8. Dušan Basta, 3. Stefan de Vrij, 27. Lorik Cana, 26. Ştefan Radu (82, 39. Luis Cavanda) – 6. Stefano Mauri (73, 14. Keïta Baldé), 24. Cristian Ledesma, 15. Álvaro González, 19. Senad Lulić, 7. Felipe Ânderson – 9. Filip Đorđević (76, 11. Miroslav Klose).

Atalanta: 57. Marco Sportiello – 29. Yohan Benalouane, 2. Guglielmo Stendardo, 33. Nicolò Cherubin, 3. Cristiano Del Grosso (64, 93. Boukary Dramé) – 8. Giulio Migliaccio (60, 7. Marco D’Alessandro), 21. Luca Cigarini, 11. Maxi Moralez, 17. Carlos Carmona – 9. Rolando Bianchi (73, 99. Richmond Boakye), 19. Germán Denis.

Drugim pojedynek to mecz drużyn ze środka tabeli, spotkanie było bardzo wyrównane chociaż gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie, już w 3 minucie Luca Rigoni dał prowadzenie Palermo. Po zmianie stron obie drużyny walczyły zacięcie aż do 85 minuty kiedy to Sassuolo wyrównało za sprawą Leonardo Pavolettiego, jeżeli ktoś myślał że remis zadowoli obie ekipy to się grubo mylił, gospodarze rzucili się do ataku co się opłaciło, w 90 minucie Andrea Belotti zapewnił wygraną Palermo.

Palermo 2-1 US Sassuolo Calcio
Luca Rigoni 3, Andrea Belotti 90 – Leonardo Pavoletti 85

Palermo: 70. Stefano Sorrentino – 4. Siniša Anđelković, 12. Giancarlo González, 6. Ezequiel Muñoz – 7. Achraf Lazaar, 18. Iwajło Czoczew (72, 14. Francesco Della Rocca), 27. Luca Rigoni (82, 15. Francesco Bolzoni), 89. Michel Morganella, 25. Enzo Maresca (89, Andrea Belotti) – 20. Franco Vázquez, 9. Paulo Dybala.

Sassuolo: 47. Andrea Consigli – 3. Alessandro Longhi, 15. Francesco Acerbi, 28. Paolo Cannavaro, 23. Marcello Gazzola – 19. Saphir Taïder (82, 14. Leonardo Pavoletti), 7. Simone Missiroli, 4. Francesco Magnanelli – 17. Nicola Sansone (77, Sergio Floccari), 10. Simone Zaza, 83. Antonio Floro Flores (68, 1. Alberto Pomini).